Reklama i wizerunek

SpeedTest.pl to portal, w którym użytkownicy o różnych profilach zainteresowań, w różnych przedziałach wiekowych sprawdzają prędkość swojego łącza internetowego. Średnio miesięcznie ponad 1.7 miliona użytkowników generuje ponad 8 milionów odsłon przeprowadzając blisko 3 miliony testów. Około 60% użytkowników korzysta z komputerów stacjonarnych.  Szacuje się, że w skali roku testy na portalu wykonują internauci z ok. 80% polskich gospodarstw domowych posiadających dostęp do Internetu przez komputer lub laptop. To duży potencjał do działań reklamowo-marketingowych, nakierowanych na budowanie wizerunku oraz konkretne efekty (np. sprzedaż usług).

SpeedTest.pl (nazwa i logotyp) to również wizerunek, który wykorzystany w kampaniach reklamowych (ATL, BTL) budzi zaufanie i odbiorców. Pozycję marki SpeedTest.pl wzmacnia dodatkowo certyfikacja naszego systemu PRO Speed Test przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Powierzchnie reklamowe

W naszym portalu udostępniamy powierzchnie reklamowe o podanych niżej rozmiarach, formatach, lokalizacjach i wagach:

nazwa jednostki rozmiar w px lokalizacja format maks. waga
wideboard 1216x200 desktop: strona główna, podstrony, wynik testu PNG, JPEG, HTML5

100 KB

skyscrapper 300x600 desktop: strona główna, wynik testu PNG, JPEG, HTML5 50 KB
rectangle 300x250 mobile: strona główna, podstrony, wynik testu PNG, JPEG, HTML5 30 KB

Kreacje reklamowe akceptujemy w formie statycznej (PNG lub JPEG) lub dynamicznej (HTML5). Ponadto umożliwiamy targetowanie jednostek reklamowych w ustalonych kategoriach oraz wyłączność branżową.

Wizerunek SpeedTest.pl

Logotyp SpeedTest.pl to zarejestrowany znak towarowy w Urzędzie Patentowym RP pod numerem R.284806. Umożliwiamy wykorzystanie wizerunku SpeedTest.pl w kampaniach reklamowych prowadzonych w Internecie, telewizji oraz w materiałach statycznych. Warunki techniczne i finansowe wykorzystania wizerunku ustalane są indywidualnie.

Przykładowe działania marketingowe zrealizowane z wykorzystaniem naszego wizerunku:

W przypadku zainteresowania reklamą lub wykorzystaniem wizerunku SpeedTest.pl, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.