KitchenDraw

Kategoria: Dom
Typ licencji: Trial

KitchenDraw jest jednym z najpopularniejszych, a zarazem najpotężniejszych profesjonalnych narzędzi do projektowania wnętrz. W swojej podstawowej wersji pozwala na projektowanie i sporządzenie kosztorysu kuchni lub łazienki. Po instalacji dodatkowych bibliotek możliwości ulegają znacznemu rozszerzeniu i pozwalają projektować również inne pomieszczenia.

Z programu KitchenDraw korzysta wielu profesjonalistów i firmy zajmujące się tworzeniem mebli dopasowanych do wymiarów pomieszczeń. Opisanie wszystkich funkcji programu w kilkunastu zdaniach jest niemożliwe w tej krótkiej notatce lecz bez kłopotu więcej informacji znaleźć można na stronach producenta. KitchenDraw to nie tylko projektowanie lecz również przygotowanie kompletnej dokumentacji - palny, rzuty, kosztorysy, zamówienia itp.
 
KitchenDraw jest do pobrania bezpłatnie i pozwala w pełni posługiwać się programem przez 20 godzin (bez potrzeby połączenia z internetem). Kolejne godziny można wykupić w cenie 3 euro za godzinę używania programu, a stali użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe godziny darmowe.
 
Strona internetowa programu oferuje dodatkowe moduły, które znacznie rozszerzają asortyment dostępnych mebli i sprzętów. Na stronie znajdują się również prezentacje multimedialne wprowadzające w obsługę programu, a dodać trzeba, że płynne posługiwanie się programem wymaga kilkunastu godzin praktyki.
 
W swojej klasie KitchenDraw jest jednym z najlepszych programów projektowych.

Strona programu: http://www.kitchendraw.com/POL/index.htm
Pobierz program: http://www.kitchendraw.com/POL/downloadcheck.asp