Hornil StylePix

Kategoria: Grafika
Typ licencji: Freeware

Program jest doskonałą i darmową alternatywą do domowych zastosowań podczas rysowania i obróbki zdjęć. Z pewnością pochwalić się może niewielkimi rozmiarami i szybkością działania co w powiązaniu z możliwościami jakie oferuje jest niebagatelną zaletą. Hornil StylePix udostępnia użytkownikowi wszystkie niezbędne narzędzia edycyjne. Pomimo iż na pierwszy rzut oka program może przytłoczyć ilością oferowanych możliwości jest jednak tak skonstruowany, że jego obsługa nie powinna nastręczać większych trudności.

Panel narzędziowy z opcjami jakich będziemy najczęściej używać znajduje się z lewej strony zaś z prawej mamy do dyspozycji narzędzia dzięki którym kontrolujemy nasze działania.
 
Do dyspozycji mamy również pokaźną paletę efektów specjalnych, narzędzia pozwalające dokonywać różnorodnych przekształceń, operacje na warstwach, przetwarzanie wsadowe, a nawet przeglądarkę grafik i zdjęć.
 
Program domyślnie uruchamia się w języku angielskim lecz wystarczy w menu "Viev" wybrać "Option" i w zakładce "Program" wybrać polską wersję.

Strona programu: http://hornil.com/en/products/stylepix/
Pobierz program: http://hornil.com/en/downloads/