Camtasia Studio 7

Kategoria: Biuro
Typ licencji: Trial

Camtasia Studio 7 to narzędzie dzięki któremu stworzysz różnego rodzaju prezentacje, tutoriale lub filmy szkoleniowe. O przydatności tego rodzaju oprogramowania w biurze łatwo się przekonać, zwłaszcza gdy trzeba przeszkolić nowego pracownika w obsłudze ważnej aplikacji. Camtasia Studio 7 może okazać się nieocenioną pomocą i zaoszczędzić mnóstwo czasu gdy zamiast mozolnego powtarzania wystarczy jednym kliknięciem uruchomić program i stworzyć film instruktażowy wraz z głosem i napisami.

Program umożliwia przechwytywanie i zapis działań wykonywanych na ekranie lub części ekranu. Przechwycony materiał możemy edytować, dodawać tekst, dźwięk a następnie publikować w wielu formatach - AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF lub pliku wykonywalnego .exe
 
Pomimo tego, że program jest w języku angielskim jego opanowanie nie nastręcza wielu trudności. Wersja trial pozwala na 30 dni pracy. To wystarczający czas aby zorientować się czy Camtasia Studio 7 jest programem jakiego potrzebujemy.

Strona programu: http://www.techsmith.com/
Pobierz program: http://www.techsmith.com/download/camtasia/default.asp