AVG Anti-Virus Free Edition

Kategoria: Bezpieczeństwo
Typ licencji: Freeware do użytku domowego

AVG Anti-Virus Free Edition to popularny program antywirusowy, który swój rodowód wywodzi z Czech, a aktualnie rozwijany jest w kilku biurach rozrzuconych po całym świecie. Silnik skanujący systemu AVG Anti-Virus zapewni bezpieczeństwo komputera podczas przeglądania stron, wyszukiwania informacji i korzystania z sieci społecznościowych.

AVG Anti-Virus Free Edition oferuje bezpłatną ochronę komputera przed wirusami, robakami i trojanami, a także zabezpiecza komputer przed instalacją podejrzanego oprogramowania. Program aktualizuje automatycznie bazę wirusów dzięki czemu nasza pierwsza linia obronna jest zawsze przygotowana na odparcie szkodników. Program AVG Anti-Virus Free Edition oferuje możliwość ustawienia automatycznej reakcji w wypadku zlokalizowania wirusa.
AVG cieszy się uznaniem użytkowników na całym świecie i znajduje się w trójce najczęściej ściąganych darmowych antywirusów.Nie bez znaczenia jest również to, że program i strona internetowa są w języku polskim co ułatwia zapoznanie się, instalację oraz używanie produktu.
 
Wymagania:
 
Intel Pentium 1.8 GHz lub szybszy
512 MB pamięci RAM
550 MB wolnego miejsca na dysku (na potrzeby instalacji)
 
Systemy operacyjne:
MS Windows XP
MS Windows XP Pro x64 Edition
MS Windows Vista
MS Windows Vista x64 Edition
MS Windows 7
MS Windows 7 x64 Edition
 
Przeglądarki internetowe:
Internet Explorer (6.0+)
Firefox (2.0+)

Strona programu: http://www.avg.com/pl-pl/strona-glowna
Pobierz program: http://www.avg.com/pl-pl/free-antivirus-download