Wiedziałem od samego początku, że wejście Netflixa na polski rynek ruszy zastałą dawno usługę VOD w naszym kraju. Trzeba przyznać, że jeżeli chodzi o ten segment, to nie mamy się czym pochwalić. W VOD mamy stare filmy i seriale, żadnych nowości.

Netflix na ich tle prezentuje się nieźle. Jednak niektórzy operatorzy poszli po rozum do głowy. Platforma satelitarna nc+ wprowadza dziś nową wersję swojej usługi nc+ GO. Operator udostępnia 80 kanałów i materiały VOD. Jest to pierwsza taka oferta po wejściu Netflix na rynek. Oferta VOD w nc+ obejmuje 369 pozycji filmowych i 79 seriali. Niestety, nie liczmy na wprowadzenie takich gorących tytułów, jak: Gra o Tron, czy Fargo. Dodatkowo, do końca lutego oferta ta jest za darmo dla wszystkich abonentów nc+. Wysokość opłat będzie zależeć od posiadanego pakietu.

  • Start+ i Comfort+ 3 godziny za darmo, 100 godzin za 4,99 zł,
  • Extra+ i Canal+  100 godzin dostępu za darmo,
  • Vip+ Max 744 godzin dostępu miesięcznie

Ci, którzy korzystali z dotychczasowej wersji aplikacji nc+ GO lub nc+go TV płacili za nią 1,99 zł/mies. Teraz taki klienci mogą zaakceptować nowe warunki usługi, po czym opłaty zostaną zniesione. Z nowej nc+ GO można już też korzystać na urządzaniach mobilnych.

Jest jednak pewien haczyk. Nowa wersja usługi nc+ GO jest dostępna tylko dla abonentów platformy nc+. Nie będą mogli z tej oferty skorzystać posiadacze nc+ na kartę. Z usługi nie skorzystają też osoby, które nie są klientami nc+, ale to raczej normalny zabieg. Prawda jest taka, że nc+ GO wygląda naprawdę ciekawie i może zainteresować klientów.Poprzedni artykułNowe Wormsy na Androida i iOS
Następny artykułPolski Netflix w liczbach