Gracze od czasu do czasu mogą liczyć na rozdawnictwo studiów deweloperskich. Tym razem studio QubicGames z okazji 15-lecia założenia przygotowało dla posiadaczy konsoli Nintendo Switch 10 darmowych tytułów. Promocja jest ograniczona czasowo i wymaga pewnej systematyczności.

QubicGames jest studiem specjalizującym się w wydawaniu tzw. indie games, czyli gier niezależnych. Obecnie do tej kategorii zaliczane są wszystkie tytułu tworzone zarówno przez pojedynczych deweloperów, jak i nieduże zespoły deweloperskie nieposiadające wsparcia finansowego ze strony dużych wydawców gier. Tytuły te są sprzedawane głównie za pośrednictwem platform cyfrowych. Dlatego, żeby skorzystać z urodzinowej oferty QubicGames, należy posiadać konto w sklepie Nintendo eShop.

Każdy posiadacz Nintendo Switch może za darmo zgarnąć 10 gier od QubicGames

Mechanizm działania promocji przygotowanej przez QubicGames jest dość prosty. Przy czym pozwala on na pobranie jedynie konkretnej darmowej gry dziennie. Na dodatek gracze, którzy chcą zyskać w ten sposób konkretny tytuł, nie mogą zrobić żadnej przerwy.

W pierwszym kroku należy na swoim koncie w sklepie eShop pobrać dowolną grę studia QubicGames. Jeżeli do tej pory nie kupiliście żadnej gry tego producenta, to wystarczy, że pobierzecie darmowe Coloring Book. Zaraz po tym naliczy Wam się 100% rabat na Robonauts. Żeby móc pobrać kolejny tytuł, musicie zarejestrować tę grę do końca 15 grudnia tego roku. Po tym będziecie mogli pobrać za darmo następujące tytuły:

  • Geki Yaba Runner – 16 grudnia
  • Puzzle Book – 17 grudnia
  • One Strike – 18 grudnia
  • Wreckin’ Ball Adventure – 19 grudnia
  • Koloro – 20 grudnia
  • #RaceDieRun – 21 grudnia
  • REKT – 22 grudnia
  • Mana Spark – 23 grudnia
  • niespodzianka – 24 grudnia

Jeszcze raz przypominam, że promocja działa na zasadzie “łańcuszka”. Jeżeli któregoś dnia nie zarejestrujecie danego tytułu, to nie będziecie mogli skorzystać z kolejnych gier. Studio radzi, żeby wszystkie operacje związane z promocją wykonywać w sklepie eShop z poziomu konsoli Nintendo Switch.

Źródło: QubicGames

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.