Wybór najkorzystniejszej oferty spośród wszystkich dostępnych ofert operatów często przyprawia nas o ból głowy. Sam Internet czy Internet i telewizja w pakiecie? Umowa na rok czy na dwa lata? Jakiego dostawcę wybrać ? Często sami nie potrafimy dokonać obiektywnego porównania i wybrać najkorzystniejszej dla nas oferty. Co robić w takiej sytuacji?

Odpowiedzią na pojawiające się problemy z wyborem jest PanWybierak.pl, jedyna porównywarka usług telekomunikacyjnych po adresie lokalizacji, której rzetelność i wiarygodność potwierdza nadawany już od 3 lat Certyfikat Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

PanWybierak.pl to innowacyjna i kompleksowa porównywarka usług abonamentowych, która w przejrzysty sposób zestawia najlepsze oferty Internetu, telewizji i telefonu w miejscu naszego zamieszkania. Oferty poszczególnych dostawców prezentowane są na przejrzystej liście i w łatwy sposób można ją posortować według ceny, długości umowy czy innych dodatkowych parametrów. Każda oferta posiada opis, a w nim znajdziemy szereg przydatnych informacji : opisy i zdjęcia urządzeń, sposób i czas instalacji, szczegółowe parametry ,wykazy programów oraz możliwe płatne i bezpłatne dodatki do zamówienia. Serwis umożliwia porównanie ofert operatorów w podanym przez nas miejscu zamieszkania, o istnieniu których mogliśmy nawet nie wiedzieć, portal przelicza oferty i podaje cenę średnią przez co poznajemy realne koszty usługi z uwzględnieniem wszystkich opłat dodatkowych i rabatów. Pozwala nie tylko na świadomy wybór usług według określonych przez nas preferencji i parametrów, ale także bezpieczne ich zamówienie bezpośrednio z poziomu porównywarki. Do dyspozycji internauty jest też dedykowany zespół doradców , który za pośrednictwem czatu lub infolinii pomoże w dopasowaniu najlepszej oferty, odpowie na pytania oraz w kilka minut przeprowadzi nas przez cały proces zamówienia i instalacji usług. Należy dodać, że porównanie i zamówienie usług na PanWybierak.pl nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami i jest całkowicie bezpłatne. Dodatkowo zamawiając na PanWybierak.pl mamy 14 dni na ewentualna zmianę swojej decyzji.

Korzyści porównywarki to nie tylko ułatwienie wyboru oferty spośród licznych wariantów, ale również pomoc w momencie wygasania umowy. Dzięki opcji „Przypominacz”, możemy zostawić informacje o poszukiwanych usługach w późniejszym terminie, a PanWybierak.pl powiadomi nas we wskazanym przez nas czasie o ofertach, które spełniają nasze oczekiwania. Do nas będzie tylko należała ostateczna decyzja, która z proponowanych opcji jest dla nas najkorzystniejsza.

Pan Wybierak jest rzetelny i nie faworyzuje żadnego z dostawców, dając pewność dokonania właściwego wyboru i przede wszystkim oszczędzając to co dla konsumentów najważniejsze, czyli czas i pieniądze.

Źródło: akcja partnerska