Szczerze powiedziawszy, nie ma to, jak wycieki. Tym razem ofiarą wycieku danych padło Nintendo. I jakby nie patrzeć, straciło przez to jeden z największych sensacji szykowanych na targi E3.

Może teraz mówimy o tym fakcie ogólnie, ale zaraz przejdziemy do sedna. Do sieci przedostało się kilka grafik prezentujących najnowszą produkcję zespołu Nintendo. Mowa tu oczywiście o „Mario + Rabbids Kingdom Battle”, czyli szalonego cross-overa zespołów Nintendo i Ubisoft. Co jednak jest ciekawe, do tej pory nikt nie spodziewał się tego typu produkcji na konsole Switch. Tak więc jest to jeden z większych ewenementów, jakie chciało przygotować nam na ten rok Nintendo na targach E3.

Nintendo zburzyło swój pierwszy mit, firma nie jest aż tak zamknięta na zmiany, jakby się wydawało

Kto by się spodziewał? W końcu wielkie Nin, firma, która od zawsze trzymała oryginalności, w końcu pokazał, na co je stać. Razem z Ubisoftem i ich serią szaloną serią gier Rabbids łącząc ją z uniwersum Mario Bros, stworzyli świetnie zapowiadający się tytuł. Bazując na wyciekach, jakie pojawiły się w internecie, historia świata gry będzie zależeć braci Mario i Luigi. Zgodnie z oczekiwaniami, towarzyszyć im będą Yoshi i Peach. Będąc cross-overem, tytuł ten, dostępny na konsolę Nintendo Switch będzie miał również cztery króliki. I jak to na ten tytuł przystaje, będą one nosić stroje podobne do strojów czterech bohaterów Mario.

W Mario + Rabbids Kingdom Battle czekać nas będą cztery światy i mnóstwo zabawy

Wygląda na to, że gra Mario + Rabbids Kingdom Battle będzie rozwijana przy użyciu silnika Snowdrop firmy Ubisoft. Oprócz tego, że gra będzie oparta o system walki turowej, tytuł ten będzie miał również szalone poczucie humoru. Ponadto Mario + Rabbids Kingdom Battle będzie zawierać cztery światy. Każdy z tych światów będzie mieszanką miejsc typowych dla serii Mario Bros. Oprócz tego spodziewajmy się w grze mnóstwa ukrytych Easter Eggów. Jeśli wierzyć statystykom, rozgrywka w Mario + Rabbids Kingdom Battle składa się w 35-procentach z eksploracji świata i w 65 procentach z walki. Szacuje się, że ten duży tytuł konsoli Nintendo Switch zajmie około 20 godzin. Na koniec warto też wspomnieć o tym, że gracz będzie mieć możliwość lokalnego kooperacji z innym graczem.

Źródło: iTechPost.com

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.