Wiele firm wspiera akcję #zostanwdomu. Dotyczy to zarówno tych, które działają w Polsce, jak i w innych krajach. Nintendo postanowiło urozmaicić nam czas, który spędzamy w domu. Czasowe udostępnienie za darmo pełnej wersji gry ARMS jest dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ponieważ wymaga ona również aktywności fizycznej.

Spędzanie całych dni na kanapie przed telewizorem nie jest najlepszym sposobem na przeczekanie pandemii koronawirusa. Co prawda ograniczenia, które obowiązują w Polsce, zezwalają na wychodzenie na zewnątrz w celach sportowych. Jednak w obecnej sytuacji coraz więcej osób wybiera uprawianie sportu w zaciszu domowym. Oczywiście w takim przypadku najlepiej sprawdziłaby się gra Ring Fit Adventure. Niestety wymaga ona dedykowanego akcesorium do kontrolera. Z kolei samej gry nie można kupić za rozsądną cenę już od początku tego roku. Na szczęście do rozgrywki w ARMS wystarczą zwykłe Joy-Cony.

Darmowe ARMS jest dostępne w ramach programu Game Trials

Osoby, które korzystają z abonamentu Nintendo Switch Online, mogą od czasu do czasu otrzymać na swoje konsole darmowe triale wybranych gier. Na takich właśnie zasadach została niedawno udostępniona gra ARMS. Sprowadza się to do tego, że wybrany tytuł jest dostępny za darmo przez 7 dni. W przypadku ARMS 7-dniowy okres próbny rozpoczął się 26 marca, a zakończy 6 kwietnia. W tym czasie gracze mogą korzystać z całej zawartości tytułu. Osoby, które nie wykupiły abonamentu na usługi online, mogą z eShopu pobrać wersję demo.

Źródło: Nintendo

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.