Jakiś czas temu dumnie pisaliśmy Wam o planach na pojawienie się platformy związanym z wideo  w czasie rzeczywistym i wideo relacjami dla graczy. Dokładnie to chodzi nam o YouTube Gaming. Informacja na dziś jest bardzo pocieszająca – serwis jest już dostępny i bije rekordy popularności.

YT_gaming_search

Nie ukrywając – platforma jest po prostu genialna i nie pozostajemy ani stronniczy, ani gołosłowni. Już Wam piszemy, dlaczego jesteśmy nią tak podekscytowani. Baza danych filmików jest po prostu OGROMNA. Każdy gra/pasjonat znajdzie tam coś dla siebie. Jest to na tyle prężeni rozwijający się serwer, że jeszcze nie obejrzeliśmy wszystkiego dokładnie, ale znaleźliśmy kilka niedociągnięć, które mamy nadzieje, szybko znikną. Chodzi dokładnie o brak paska przewijania w przeglądarce Chrome. Pasek ten w Firefoxie pojawia się. Może programiście YTG powinni spojrzeć w statystyki udziału Chrome w rynku IT 😉 i dla nich także wprowadzić udogodnienia.

YT_gaming_game-1024x480

W jaki sposób Google chce podbić serca graczy? Myślimy, że kluczem do sukcesu będzie funkcję Streaming na żywo 🙂 Mieliśmy przyjemność obejrzeć jedną z takich transmisji. Userzy mogą nawet rozmawiać z prezenterem.

YT_gaming_stream-1024x463

Naprawdę polecamy z całego serca zajrzenie na ten serwis i oczywiście czekamy na Wasze reakcje. Miłego oglądania!