The Sims 4 to gra, która miała swoją premierę w 2014 roku. Trzeba przyznać, że od tego czasu trochę czasu już minęło. Gra jest już trochę lat jest na rynku. Niestety nie zapowiada się na to, aby w najbliższym czasie światło dzienne ujrzała piąta część tego znamienitego symulatora. Można by pokusić się o stwierdzenie, że fani serii mają anielską cierpliwość do twórców. Co prawda, co chwila pojawiają się jakieś nowości związane z czwartą odsłoną, ale to przecież dalej ta sama gra. W czasach, kiedy silniki gier poszły mocno do przodu, to ten tytuł wydaje się przeżytkiem. Okazuje się jednak, że firma EA zaskoczyła w tym roku. Zamiast zaskoczyć nas nową wersją symulatora w tym roku, to zaproponowała nam kolejny dodatek do czwartej części.

Trzeba przyznać, że trochę to jak niespodzianka na pocieszenie i zamknięcie ust graczom. Z drugiej strony — darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Skoro jeszcze nie ma żadnej realnej możliwości pojawienia się Sims 5 na rynku, to dodatek do starego brata może wydać się pocieszający. Biorąc pod uwagę newsy, jakie pojawiły się w sieci, to lato 2021 roku może być mocno ociekające w zmiany w grze Sims 4.

Producenci The Sims 4 zapowiedzieli w tym roku pakiet zmian i dodatków do swojego tytułu.

Od razu może napiszę, że nie znamy jeszcze szczegółów pakietu, jaki dostanie się użytkownikom. Szczegółowe informacje zapewne pojawią się na konferencji Inside Maxis. Ta, dziś zostanie uruchomiona w formie transmisji online. Mimo tego na oficjalnym koncie Sims na Twitterze pojawiło się kilka przecieków. Wiemy, że nowości będą dystrybuowane od maja do lipca tego roku. Oprócz dodatków w postaci paczek z kosmetykami, czy też aktualizacji pojawi się pełnoprawny dodatek związany z naturą. Co więcej, pojawiła się też wzmianka o nowej karierze.

Aby dowiedzieć się, jaki nowości wprowadzi EA w The Sims 4 musimy poczekać na transmisję online z Inside Maxis.

Przemek jest mózgiem operacyjnym SpeedTest.pl. Studiował na Politechnice Wrocławskiej elektronikę i telekomunikację. Zarządza projektami IT, relacjami z klientami oraz nadzoruje procesy rozwoju. Prywatnie zaangażowany w rodzinę, wsparcie różnych działalności charytatywnych i projekty ekstremalne.