Snapchat zasłynął swego czasu z filtrów nakładających różne rzeczy na twarze użytkowników. Pośród nastolatek najpopularniejszy był ten, który nakładał pyszczek psa. Teraz role się odwróciły… Snapchat przygotował serię filtrów przeznaczonych dla psów.

Nowa funkcjonalność Snapchata na pewno przypadnie do gustu wielbicielom czworonogów. Dodane filtry rozpoznają pyszczek psa i śledzą zmianę położenia głowy. Dodatkowo Snapchat potrafi rozpoznać jednocześnie zarówno naszego pupila, jak i twarz użytkownika. Całość wygląda dość… interesująco.

Snapchat już wcześniej oferował filtry dla zwierząt

W zeszłym miesiącu firma dodała do aplikacji filtry dedykowane dla kotów. Oznacza to, że Snapchat znalazł dość ciekawą niszę. Dlatego twórcy aplikacji cały czas pracują nad nowymi filtrami, które pomogą w utrzymaniu użytkowników. W końcu Snapchat cały czas zmaga się z konkurencją w postaci Instagrama i Messengera, które oferują podobne funkcjonalności. Ciekawe czy Facebook zdecyduje się na dodanie podobnych filtrów.

Źródło: The Verge

BS
Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.