Od jakiegoś czasu fani technologii czekają na kolejny telefon marki OnePlus. Poprzednie modele sprawowały się wyśmienicie, nic więc dziwnego, że najnowszy model renomowanej firmy jest obserwowany z uwagą przez wiele osób.

Wcześniejsze przecieki o OnePlus 6T

We wrześniu pisaliśmy o prawdopodobnej specyfikacji i dacie premiery najnowszego flagowca OnePlusa. Na chwilę obecną pojawiły się jednak kolejne informacje, bardziej szczegółowe, przede wszystkim zmieniła się prawdopodobna data premiery. Firma OnePlus z jakiegoś powodu zdecydowała się na przeniesienie konferencji odnośnie tego modelu z 17 października na dopiero 30 października. Jest to w 100% potwierdzona informacja, a nie kolejny przeciek. W oficjalnym zaproszeniu możemy przeczytać o specjalnym evencie inauguracyjnym, który będzie mieć miejsce w Nowym Yorku i który jest sygnowany jako „OnePlus 6T Launch Event”. Nie wiemy jeszcze ile ten telefon będzie kosztować, ani nie znamy daty premiery na rynkach globalnych.

Czy marka ma problem z OnePlus 6T?

Od razu w takich sytuacjach nasuwa nam się proste pytanie – „dlaczego?”. Możemy obawiać się o to, że produkt tej marki posiada jakieś techniczne wady, które nie zostały jeszcze poprawione, a specjaliści walczą z czasem by wszystko się udało. Nie zapominajmy jednak, iż pierwotny termin konferencji na 17 października był tylko orientacyjny. Właściwie opóźnienie premiery nie musi wcale oznaczać najmniejszych problemów ze sprzętem – być może firma musi załatwić jeszcze certyfikaty dla najnowszego modelu, lub ustalić warunki z dystrybutorami. Biorąc pod uwagę renomę OnePlusa nie należało by przywiązywać zbyt wielkiej uwagi do takiego zdarzenia. Produkt na pewno trafi do nas w pełni sprawny, przetestowany we wszelki możliwy sposób i gotowy do „mordowania” kolejnych flagowców konkurencji pod względem oferowanych parametrów w niskiej cenie.

OnePlus 6T Launch Event będzie można również oglądnąć LIVE

Relację z wydarzenia inaugurującego najnowszy model będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie OnePlusa, a prawdopodobnie również na YouTube. Podczas tego streama poznamy potwierdzoną specyfikację produktu, będziemy mogli również zweryfikować dotychczasowe przecieki. Ujawniona zostanie też dostępność na poszczególnych rynkach i co najważniejsze – cena. A więc przypominamy raz jeszcze – 30 października odbędzie się premiera najnowszego OnePlus 6T.

Źródło: TechRadar