Mamy dzisiaj newsa dla fanów gry Battlefield. Nowa wersja, czyli Battlefield 1 to bez wątpienia najbardziej oczekiwany tytuł ostatnimi czasy.

Z tej okazji wypuszczono do sieci nowy zwiastun gry. Mamy na nim nowiutką i świeżutką mapę do trybu wieloosobowego. Mapa nazywa się Pustynia Synajska. Będziecie mogli ją protestować w otwartej becie, która ukaże się już niedługo, bo pod koniec sierpnia. Beta zaplanowana jest na wszystkie możliwe platformy. Nikt nie został pominięty.

Jeżeli chcecie grę otrzymać wcześniej, musicie zapisać się do grona wybranych.

Robimy to za pomocą oficjalnej strony Battlefield. Na tę chwilę wiadomo, że Electronic Arts porzuciła współczesne konflikty zbrojne na rzecz I wojny światowej. Beta testy gry zostały już zakończone. Aby umilić nam oczekiwanie, twórcy zademonstrowali efektowny zwiastun z akcją osadzoną na Pustyni Synajskiej. Oprócz wzmiankowanej mapy w becie otrzymamy dwa tryby: Podboju (dla maksymalnie 64 graczy) i Szturmu (dla 24 graczy). Na 16 sierpnia na godzinę 21:00 czasu polskiego została zaplanowana specjalna rozgrywka na Pustyni Synajskiej, która będzie transmitowana.

Premiera gry Battlefield 1 odbędzie się 21 października 2016 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

BS
Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.