Dzisiejszej nocy wyszła kolejna poprawka do gry Pokemon Go. W przypadku iOS jest to wersja 1.30, a na Androida mamy 0.33.0.

Zapewne hejterzy zaraz zaczną wylewać żale, że wrzucanie takich informacji to głupota, ale możecie mi uwierzyć, albo nie, ale Pokemon Go ma ogromną ilość fanów na całym świecie.

Nie wnosi one zbyt wiele istotnych zmian. Nie ma nic, na czym byśmy już płakali ze szczęścia.

Większość wprowadzonych zmian to tylko poprawki. Specjalnie dla tych, którzy grają, jadąc autem, wprowadzono dwa komunikaty — jeden o zbyt wysokiej prędkości w trakcie gry, a drugi o tym, że nie powinniśmy grać, prowadząc samochód. Co więcej, nareszcie poprawiono dokładność rzucania pokeballi. Ostatnio były z tym niemałe problemy. Kolejną zmianą, jaką wprowadzono, to dokładność punktowania “Nice“, “Great” i “Excellent“. Do tej pory dostawaliśmy za to za mało XP. Brakowało dodatkowego bonusu. Teraz w końcu będzie można go otrzymać. Naprawiono także ikony medali, które były przypisane do złych osiągnięć. To, co może ucieszyć purystów, to jednorazowa zmiana nicku oraz efekty wizualne liderów teamów Candela, Blanche, and Spark, a tych, co mają dość noszenia miliona pawerbanków — poprawiona funkcja oszczędzania baterii w iOS.

poks

Trwają jeszcze prace nad dopracowaniem Nerby, za którym wszyscy tak tęsknią.

Z miłą chęcią, popracowałabym z łapkami po raz kolejny. Mamy jednak screeny z nowego systemu/ Wygląda bardzo, ale to bardzo solidnie. Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze dokładniejszy niż wcześniejszy. Aktualnie jest w fazie beta testów. Ciężko powiedzieć, kiedy zostanie wprowadzony na serwery. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej. Gracze się już niecierpliwią!

żródło: Pokemon Go Polska
żródło: Pokemon Go PolskaBernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.