Co roku w sieci pojawia się sporo przecieków opisujących nowe smartfony Apple. Jednak zawsze były to domysły. Tym razem serwis 9to5mac otrzymał grafiki, które zostały przygotowane przez grafików Apple. Tak, niecałe 2 tygodnie przed premierą, w sieci pojawiły się oficjalne rendery nowych iPhone’ów. Na zdjęciu widzimy dwie wersje tegorocznego iPhone XS. Wyciekła również grafika przedstawiająca Apple Watch 4.

Apple dość dobrze radzi sobie z ochroną informacji dotyczących nowych produktów. Co prawda do sieci przedostają się różnego rodzaju przecieki. Jednak zazwyczaj są to jedynie informacje odnoszące się do rozmów osób, które są zaznajomione z planami giganta z Cupertino. Jednak tym razem informatorzy serwisu 9to5mac przeszli samych siebie. Do sieci przedostały się grafiki, które są oficjalnymi materiałami promocyjnymi tegorocznych iPhone’ów. Na zdjęciu widzimy dwa warianty iPhone XS z wyświetlaczami OLED o przekątnych 5,8” i 6,5”. Przy czym nie wiadomo, jak będzie nazywać się większy model. Według obecnych informacji nie jest to iPhone XS Plus.

Największą zaletą iPhone XS jest nowy… złoty kolor

Cóż, Apple lubi raczyć swoich klientów nowinkami, które mają ich przekonać do kupna nowych urządzeń. Rok temu Apple zdecydowało się na wprowadzenie Face ID oraz bezprzewodowego ładowania. Tym razem fani nadgryzionych jabłek mogą sięgnąć po portfele, żeby kupić pierwszego w historii złotego iPhone’a. Czy nowy kolor okaże się hitem? Tego nie wiemy. Całkiem możliwe, że Apple chciało wprowadzić ten kolor wraz z iPhone X (wskazują na to dokumenty certyfikacyjne FCC), jednak finalnie gigant zdecydował się na pozostanie przy tradycyjnej kolorystyce.

Drugie zdjęcie, które trafiło do redakcji tego samego serwisu, przedstawia nowego smartwatcha Apple. Watch Series 4 jest podobny do swojego poprzednika, ale ma nieznacznie węższe ramki. W tym przypadku projektanci nie mieli zbyt dużego pola do popisu, ponieważ do nowego smartwatcha pasować będą bransolety i paski sprzedawane dla poprzednich generacji.

Apple Watch Series 4

Nowe urządzenia Apple zostaną zaprezentowane podczas konferencji, która odbędzie się 12 września.

Źródło: 9to5mac

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.