Chyba nigdy nie byłem aż tak wściekły. Ostatnio chciałem kupić sobie smartbanda albo smartwatcha. Potrzebowałem czegoś do powiadomień. Nigdy nie słyszę wibracji telefonu, gdy dzwoni, a dźwięki w pracy muszę mieć wyłączone, bo przeszkadzają kolegom. Zwłaszcza wtedy, gdy uruchamia się jakiś komunikator. Napaliłem się wtedy na Xiaomi Mi Band 2, ale nie chciałem czekać dwa miesiące, zanim model ten pojawi się w naszym kraju. Kupiłem coś innego. Niesłusznie!

To musiało się zdarzyć i na pewno jest mi na złość. Najnowsza inteligentna opaska Xiaomi trafiła do przedsprzedaży i jest już dostępna w najpopularniejszych sklepach internetowych.

Sklep Geekbuying poinformował, że opaska jest dostępna globalnie, co oznacza, że klienci z naszego kraju bez problemu mogą składać zamówienia.

Oznacza to, że Xiaomi Mi Band 2 jest już w przedsprzedaży i można go kupować. Na dodatek kosztuje naprawdę niewiele, bo tylko 39,99$. Wszystkie wysyłki będą realizowane po 14 czerwca tego roku. Mimo że już dokonałem zakupy innego modelu jakiś czas temu, zastanawiam się, czy nie zamówić Xiaomi. Jedyne, co mnie powstrzymuje to informacja, że model ten nie pokazuje na ekranie informacji, kto dzwoni. Aby zobaczyć rozmówce, musimy sięgnąć po smartfon.

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.