Xiaomi jest znane głównie z produkowania dobrej jakości smartfonów, które są sprzedawane za rozsądną cenę. Jednak oferta Chińczyków obejmuje również urządzenia gospodarstwa domowego. Jednym z ciekawszych jest inteligentny oczyszczasz powietrza Mi Air Purifier 2, który 30 lipca zostanie przeceniony z 599 zł na 399 zł.

Co roku w Polsce poruszany jest temat smogu. Problem ten nasila się w okresie grzewczym, czyli zimą, kiedy wyziębione samochody wydzielają więcej spalin, a przestarzałe instalacje grzewcze dodatkowo zanieczyszczają powietrze, którym oddychamy. Dlatego coraz więcej naszych rodaków interesuje się maskami przeciwsmogowymi oraz oczyszczaczami powietrza. Co prawda do zimy mamy jeszcze dużo czasu, ale już teraz można zainwestować w sprzęt, który poprawi jakość powietrza w naszym domu. Szczególnie że Mi Air Purifier 2 będzie przeceniony o 33%. Promocja potrwa tylko jeden dzień (a dokładniej od godz. 10:00 do 23:59) lub do wyczerpania zapasów. Z okazji będzie można skorzystać za pomocą oficjalnego w Polsce sklepu internetowego Xiaomi: mi-home.pl.

Mi Air Purifier 2

Oczyszczasz powietrza Mi Air Purif-ier 2 przyda się również latem

Xiaomi wyposażyło swój oczyszczasz powietrza w trójwarstwowy filtr japońskiego producenta Toray, który 2 usuwa cząsteczki większe niż 0,3 μm, a aktywowany filtr z węglem kokosowym usuwa formaldehyd, nieprzyjemny zapach i inne szkodliwe substancje. Radzi on sobie również alergenami (pyłki, roztocza kurzu, sierść zwierząt, pleśń itp.) oraz bakteriami i niektórymi wirusami. Dlatego Xiaomi poleca Mi Air Purifier 2 dla osób, które mają problem z zakurzonym powietrzem, czy też źle znoszą pracujący klimatyzator. Wysoka sprawność oczyszczania (330 m³/h) sprawia, że sprzęt ten sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i zamkniętych przestrzeniach biurowych.

Air Purifier 2 oczyszczanie

Jednak dla nas, fanów nowych technologii, największą zaletą Mi Air Purifier 2 są funkcje kategorii „smart”. Oczyszczasz sterowany jest za pomocą smartfona, a łączność z Internetem realizowana jest poprzez sieć Wi-Fi. Aplikacja mobilna pozwala na sprawdzenie poziomu zanieczyszczenia powietrza, ustawienie harmonogramu sesji oczyszczających powietrze oraz poinformuje nas o konieczności wymiany filtru. Aplikacja łączy się z oczyszczaczem za pomocą Internetu, więc mamy nad nim zdalną kontrolę z dowolnego miejsca. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Mi Air Purifier 2 został uruchomiony przed wyjściem z pracy i przefiltrował powietrze, zanim wrócimy do domu.

Mi Air Purifier 2 aplikacja

BS
Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.