Samsung znany jest z tego, że robi naprawdę dobre telefony, które użytkownicy kochają. Niektóre z nich są bardziej wybuchowe niż inne, ale postaram się ten fakt pominąć.

Zdarzył się wypadek przy pracy i tyle. Mimo to, linię Galaxy S tego producenta bardzo lubię i chcę wierzyć, że w jej przypadku takich “gorących” numerów nie będzie, zwłaszcza że do sieci wyciekła specyfikacja najnowszego modelu z tej linii, czyli Galaxy S8.

Samsung będzie musiał się teraz bardzo postarać, aby przekonać klientów do zakupu swojego nowego telefonu.

Po ostatniej aferze ma nie mały orzech do zgryzienia i szczerze powiedziawszy, może być niesamowicie ciężko odzyskać pozycje na rynku. Nowy Samsung ma trafić do sprzedaży po koniec lutego przyszłego roku, ale w sieci już krążą mniej lub bardziej prawdopodobne plotki na jego temat.

Przypuszczalną specyfikację nowego Samsunga Galaxy S8 zamieszczono na portalu, który nazywa się weibo.

Nowinka od Koreańczyków ma mieć zakrzywiony ekran AMOLED o rozmiarze 5,5 cala i 4K UHD rozdzielczości. Taka rozdzielczość ma być specjalnie przygotowana pod Gear VR. Na pokładzie znajdziemy też procesor Exynos 8895, chociaż mówi się o tym, że może zostać zastąpiony Snapdragonem 830. Wiemy, że Snapdragony to takie małe grzałki, a Samsung ma już problemy z energią cieplną, więc może powinni sobie podarować. Wracając do specyfikacji, to całość uwieńczy 6 lub nawet 8 GB RAM. Trzeba przyznać bez dwóch zdań, że jest to konfiguracja godna podziwu, ale nie wiemy na tę chwilę, czy taki wariant trafi do zwykłej wersji smartfona, czy do wersji Edge.

[vlikebox]

Całej reszty specyfikacji możemy się już tylko domyślać. Nie wiadomo na tę chwilę nic więcej. Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać. Oficjalna zapowiedź modelu powinna odbyć się natomiast w lutym podczas targów Mobile World Congress 2017.

Przemek jest mózgiem operacyjnym SpeedTest.pl. Studiował na Politechnice Wrocławskiej elektronikę i telekomunikację. Zarządza projektami IT, relacjami z klientami oraz nadzoruje procesy rozwoju. Prywatnie zaangażowany w rodzinę, wsparcie różnych działalności charytatywnych i projekty ekstremalne.