Samsung nie radzi sobie najlepiej z ukrywaniem w tajemnicy szczegółów dotyczących nadchodzących szczegółów. Niektórzy wręcz uważają, że mamy do czynienia z kontrolowanymi przeciekami, które nakręcają działania marketingowe wokół nowych smartfonów. Tym razem do sieci trafiło zdjęcie Galaxy S10+ używanego w autobusie. Jest ono marnej jakości, ale ujawnia najważniejszy szczegół: podwójny przedni aparat.

Już się przyzwyczailiśmy do tego, że mniej więcej miesiąc przed premierą nowych flagowców Samsungach, już wiemy wszystko na ich temat. Rok temu krążyły już w sieci dobrej jakości zdjęcia Galaxy S9 zrobione przez osoby zaangażowane w proces produkcyjny. Było nam również dane zobaczyć oficjalne rendery, które później znalazły się w materiałach promocyjnych Samsunga. Tym razem Koreańczykom udało się ustrzec przed wyciekiem tego typu materiałów. Jednak jeden z pracowników Samsunga dał się przyłapać na publicznym używaniu Galaxy S10+. Poniższe zdjęcie zostało najprawdopodobniej zrobione w autobusie jadącym do kampusu firmy w Suwon (Korea Południowa). Całkiem możliwe, że uniknie on ewentualnej kary. Na zdjęciu zamazano numer identyfikacyjny pracownika oraz numer seryjny smartfona.

Samsung Galaxy S10 Plus

Galaxy S10+ ma mieć 6 aparatów: 2 z przodu i 4 z tyłu

Opublikowane zdjęcie jest słabej jakości. Dodatkowo uwieczniony Galaxy S10+ znajduje się w obudowie ochronnej, która ukrywa szczegóły dotyczące designu. Jedyny szczegół, który widzimy, to podwójny aparat do selfie umieszczony w otworze ekranu Infinity-O. To właśnie w ten sposób Samsung postanowił ominąć użycie niecieszącego się dobrą sławą notch-a. Wszytko wskazuje również na to, że głośnik znajduje się w górnej belce, która jest cieńsza niż w Galaxy S9.

Samsung infinity

Samsung Galaxy S10+ jest największym z trzech wariantów nowego flagowca. Prezentacja urządzenia zaplanowana jest na 20 lutego w San Francisco. W ten sposób Koreańczycy chcą skupić na sobie całą uwagę mediów i uniknąć konkurencji w postaci innych producentów wystawiających się na barcelońskich targach MWC 2019 (25 – 28 lutego). Galaxy S10+ ma mieć wyświetlacz o przekątnej 6,44 cala oraz baterię o pojemności 4 000 mAh. Dodatkowe plotki wskazują na dość długo wyczekiwany czytnik linii papilarnych ukryty pod ekranem, który niestety może nie działać przy użyciu dodatkowego szkła ochronnego.

Źródło: Reddit

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.