Wcale mnie nie zdziwi, jeżeli jesteście zmęczeni po tym weekendzie. My na pewno jesteśmy. Co robiliśmy? Całe trzy dni graliśmy w Pokemon Sword & Shield, ponieważ dokładnie w piątek była premiera tej gry. Obstawiam, że nie tylko my oddawaliśmy się tej przyjemności ostatnimi czasy. Postawiliśmy zrobić dla Was coś fajnego. Kiedyś nasze Quizy na blogu cieszyły się ogromną popularnością. Były o różnej tematyce. Teraz wracamy na nowo i ponadto z quizem na czasie.

Teraz, w ramach pojawienia się tej fantastycznej gry, jaką jest “Pokemon Sword & Shield“, postanowiliśmy uruchomić dla Was quiz, ze znajomości regionu Galar. Odpalcie i sprawdźcie swoją wiedzę. Zobaczymy, jak pracowaliście w ten weekend. Ja mam przegrane około 17 godzin i padam już na twarz. Boli chyba chyba każda część ciała, a przede wszystkim plecy. Chyba dzisiaj już nie odpalę konsoli. A wy? Piszcie w komentarzach jak wyniki, ponieważ jesteśmy niesamowicie ciekawi Waszych postępów. Potem zrobimy ranking, kto z Was jest najlepszy. Podsumowując, bawcie się dobrze rozwiązując nasz quiz.

Gotta catch em all Młodzi Trenerzy Regionu Galar !!!

pokemon, sword, shield, galar, dynamax, quiz, ninetndo, switch,

Zaczynamy nasz Pokemonowy Quiz z regionu Galar

Pamiętajcie, że quiz może być testem JEDNOKROTNEGO wyboru. We wszystkich pytaniach musicie zaznaczać tylko JEDEN kwadracik. Niby jest to proste, ale zawsze jak co do czego przychodzi, to ludzie o tym zapominają. Niektóre pytania są podchwytliwe. Wiemy jednak, że nie dacie się nabrać, na nasze redakcyjne sztuczki.

Powodzenia!

Share the quiz to show your results !


Just tell us who you are to view your results !

POKEMON SWORD & SHIELD: Co dowiedziałeś się o regionie Galar w ten weekend? Otrzymałeś %%score%% na %%total%% pkt.
Przemek jest mózgiem operacyjnym SpeedTest.pl. Studiował na Politechnice Wrocławskiej elektronikę i telekomunikację. Zarządza projektami IT, relacjami z klientami oraz nadzoruje procesy rozwoju. Prywatnie zaangażowany w rodzinę, wsparcie różnych działalności charytatywnych i projekty ekstremalne.