Zaistniała sytuacja dość dobitnie pokazuje, dlaczego potrzebujemy w domach szybki dostęp do Internetu. Dlatego też T-Mobile przygotował nowe oferty internetu domowego. Dotyczą one zarówno usług w wersji mobilnej, jak i stacjonarnej. W obu przypadkach pierwsze dwa miesiące kosztują symboliczną złotówkę za miesiąc.

Czy czas pandemii jest dobrym okresem na podpisywanie nowych umów? Cóż, konieczność pracy i nauki z domu sprawiła, że dość duża grupa klientów operatorów zdecydowała się na przyspieszenie swoich łączy internetowych. W przypadku ofert mobilnych pojawiło się zainteresowanie większymi pakietami na transmisję danych. Czasami przy podjęciu decyzji o nowym zobowiązaniu finansowym może pomóc promocja obniżająca abonament na pierwsze miesiące korzystania z usługi. W przypadku T-Mobile mamy do czynienia z obniżeniem abonamentu do 1 zł miesięcznie przez 2 pierwsze miesiące. Przy czym czas trwania umowy wynosi standardowe 24 miesiące.

T-Mobile internet mobilny 1 zł

T-Mobile obniża również opłatę za internet światłowodowy

Operator przygotował analogiczną ofertę również dla osób, które zdecydują się na ofertę światłowodową. Przy czym dotyczy to jedynie łącza o przepustowości 300 Mbit/s, które standardowo kosztuje 59 zł za miesiąc.

T-Mobile światłowód 1 zł

T-Mobile świadczy usługę stacjonarnego dostępu do Internetu na infrastrukturach światłowodowych należących do INEA, Orange i Nexera.

Źródło: T-Mobile

PJ
Przemek jest mózgiem operacyjnym SpeedTest.pl. Studiował na Politechnice Wrocławskiej elektronikę i telekomunikację. Zarządza projektami IT, relacjami z klientami oraz nadzoruje procesy rozwoju. Prywatnie zaangażowany w rodzinę, wsparcie różnych działalności charytatywnych i projekty ekstremalne.