Zakochałem się w Spotify od pierwszego użycia. Aplikacja idealnie trafia w mój gust. Oczywiście od razu zakupiłem też konto Premium, bo słuchanie reklam z utworami nastoletnich gwiazd pop w tle między jednym metalowym utworem a drugim nie widziało mi się. Spotify dąży też do monopolu na rynku i ma na to całkiem ciekawy pomysł. Mnie oferta zainteresowała. Zobaczymy, czy wam się podoba.

Spotify niedawno poinformował, że plan Spotify Family Premium będzie dostępny dla sześciu indywidualnych kont w cenie 29,99 zł miesięcznie. Jest to taki pakiet rodzinny. Do tej pory kont było pięć. Osoby posiadające subskrypcję mogły indywidualnie odtwarzać muzykę, a całość rozliczać w jednej cenie. Była to oferta bardzo korzystna, ale teraz… jest jeszcze lepsza.

Użytkownika będzie jednak można dodać dopiero po dokonaniu płatności za ostatni miesiąc.

Chodzi o to, że jeżeli płatność wypada ci za kilka dni, to wtedy będziesz mógł podpiąć kolejną osobę. Na tę chwilę aplikacja Spotify posiada w bazie około 30 mln utworów. Poza wersją mobilną mamy też wersję webową tej apki. Korzystać z niej możemy chyba już wszędzie: TV, smartfony, konsole. Co prawda Tidal, czy Deezer mają swoja atuty, których brak Spotify, ale Spotify ma mocno bogatą bazę utworów i praktycznie wszystkie kapele, których słucham. Są także zespoły lokalne, niszowe, co mi osobiście bardzo pasuje.

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.