Serwisy internetowe mają różne sposoby na poszerzanie grona swoich użytkowników. Jednym z nich są prezenty w postaci darmowych okresów próbnych na usługi typu Premium. To samo robi największy serwis erotyczny, czyli właśnie Pornhub. Dzisiejsza promocja przyciąga wielu użytkowników, bo nie trzeba podawać numeru karty kredytowej.

Z darmowym dostępem do usług Premium wiąże się jeden mały haczyk. Serwisy internetowe kuszą nas darmowym tygodniem, czy nawet miesiącem, ale wymagają od nas podania danych karty kredytowej. Dlaczego? Liczą na nasze roztargnienie i lenistwo. Wielu użytkowników zakłada konta z myślą o darmowym okresie próbnym i później zapomina anulować subskrypcje. Jednak Pornhub Premium jest od kilku lat udostępniany za darmo w Walentynki bez takich sztuczek. Dlatego, jeśli ktoś chce spędzić święto zakochanych przed ekranem komputera (lub smartfona), nie musi obawiać się o stan swojego konta.

Statystyki pokazują, że darmowy Pornhub Premium przyciąga wielu użytkowników

Serwis Pornhub jest znany z publikacji ciekawych analiz zachowań użytkowników. Oczywiście znajdziemy tam informacje dotyczące preferowanych platform, kategorii filmów, czy też średniego czasu spędzonego na oglądaniu materiałów dla dorosłych. Analitycy Pornhuba często dopatrują się związków przyczynowo-skutkowych pomiędzy zachowaniami użytkowników a wydarzeniami sportowymi, kulturowymi oraz awariami innych serwisów. A jak wygląda sytuacja w Walentynki?

Pornhub Premium Walentynki

Rok temu w święto zakochanych serwis Pornhub musiał obsłużyć czterokrotnie większy ruch niż w pozostałe dni. Tego dnia wzrosło również zainteresowanie bardziej romantycznymi aranżacjami. Zebrane dane wprost pokazują, że darmowy i niezobowiązujący dostęp do Pornhub Premium dnia 14 lutego jest udaną akcją marketingową, która co roku przyciąga nowych użytkowników.

Pornhub Premium Walentynki
Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.