Smartfony z serii Pixel cieszą się nie lada zainteresowaniem na rynku technologicznym. Poprzednie twory Google zdobywały raczej pozytywne recenzje.

Pixel 3 XL niecodzienny design

Pixel 3 XL wyróżnia się zdecydowanie zaakcentowanym, dużej wielkości notchem z przodu urządzenia. Jest to o tyle dziwne, że producenci raczej starają się zwiększać powierzchnie ekranu w stosunku do całościowej powierzchni przodu telefonu. Wcięcie ma mieścić dwie kamery, co może oznaczać aparat szerokokątny do selfie. Jeśli przecieki okażą się prawdziwe, znaczy to że Google zdecydowało się na bardzo odważny krok. Jednocześnie należy nadmienić, iż dotyczy to tylko wersji XL, „czysty” Pixel 3 ma być pozbawiony notcha.

Pixel 3 XL – przeciek zdjęć

Same zdjęcia designu telefonu wyciekły w dosyć niecodziennych okolicznościach. Smartfon został dostrzeżony w komunikacji miejskiej w Toronto. Prawdopodobnie jeden z pracowników tamtejszego oddziału Google testował najnowszy telefon w praktyce. Wygląd urządzenia był na tyle niezwykły, że jeden z pasażerów zdecydował się uwiecznić je na zdjęciach. Design telefonu został porównany do dotychczasowych przecieków, i internauci znaleźli wyraźne podobieństwa pomiędzy Pixelem 3 XL, a pogłoskami o tym konkretnym modelu. Wygląd Pixela 3 XL można zobaczyć na poniższych zdjęciach, źródłem jest serwis mobilesyrup.com. Sam telefon jest dosyć spory, podobnie jak ostatnio prezentowane telefony z wyższej półki cenowej, posiada ekran powyżej 6ciu cali, konkretnie 6.2 cala. Wyposażony będzie w najwyższej jakości podzespoły – w końcu ma być to swoista wizytówka serii.

Pixel 3 XL – zapowiedź i cena

Ten wariant smartfonu od Google nie został jeszcze zapowiedziany. Jednakże prawdopodobnie już wkrótce poznamy więcej oficjalnych danych odnośnie tego modelu. Jeśli zdjęcia, które wyciekły do mediów są prawdziwe, możemy liczyć na lekkie zamieszanie na rynku. Giganci branżowi zaczynają powoli, choć odważnie inwestować w coraz to nowszy, wyróżniający się design. Telefony przyszłości będą wyglądać inaczej, wydawać się może, że konsument też ma potrzebę posiadania czegoś „własnego”, bo do tej pory większość smartfonów dążyło do takiego samego wyglądu – redukcja „ramek”, notch, podwójny aparat z tyłu. Pixel 3 XL może być powiewem świeżości, i nadzieją na coraz to ciekawsze kroki producentów.

Źródło: MobileSyrup