Awarie popularnych serwisów internetowych są dość uciążliwe dla wielu użytkowników Internetu. Zwłaszcza kiedy następuje one w okolicach weekendu. Dzisiaj użytkownicy OLX zamiast strony z ogłoszeniami dostają informację o… aktualizacji. Tak naprawdę mamy do czynienia z awarią.

Serwisy internetowe, które chcą zdobyć zaufanie klientów, powinni być transparentni, kiedy dochodzi do jakiejkolwiek usterki. Wiadomo, nikt nie lubi przyznawać się do błędów, jednak nie wypada nazywać awarii zwykłą aktualizacją. Osoby, które odwiedziły dzisiaj stronę OLX zobaczą właśnie komunikat o przeprowadzanej aktualizacji.

OLX awaria

OLX: spokojnie, to tylko awaria

Z kolei na oficjalnym blogu serwisu oraz fanpage na Facebooku znajdziemy informację o awarii. Serwis nie podał żadnych szczegółów. Wiemy tylko tyle, że dział techniczny pracuje już nad rozwiązaniem problemu. Natomiast opłacone i wyróżnione ogłoszenia zostaną przedłużone o czas trwania awarii.

[AKTUALIZACJA] OLX już działa

Awaria OLX trwała kilka godzin. Sytuacja wraca już do normy.

Wszystkie ogłoszenia zostały przedłużone o 12 godzin.

Źródło: OLX

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.