INEA przygotowała kolejną ciekawą akcję promocyjną dla swoich obecnych klientów. Wszyscy, którzy korzystają z Internetu światłowodowego w technologii FTTH, będą do końca stycznia 2019 roku mieli do dyspozycji łącze symetryczne o prędkości 1 Gbit/s. Promocja objęła swoim zasięgiem blisko 100 tysięcy klientów.

Takie promocje to my lubimy. INEA co jakiś czas udowadnia swoim klientom, że warto korzystać z Internetu światłowodowego. Technologia FTTH (Fiber to the Home) sprowadza się do tego, że włókno światłowodowe znajduje się na całej trasie, po której przesyłane są nasze dane. Konwersja sygnału optycznego na sygnał elektryczny odbywa się w urządzeniu zainstalowanym w mieszkaniu abonenta. Oznacza to, że operator może co jakiś czas unowocześniać urządzenia końcowe (i tym samym oferować szybsze prędkości) bez konieczności wymiany samego światłowodu. Dlatego warto sprawdzić, na co pozwala łącze 1 Gbit/s.

INEA przygotowała speedincrease do 1 Gbit/s z okazji premiery filmu „Ralph Demolka w Internecie”

Świąteczne przyspieszenie Internetu światłowodowego INEA jest kolejnym działaniem operatora związanym z wejściem do kin filmu Disneya – “Ralph Demolka w Internecie”. Pierwsza promocja polega na ofercie Internetu symetrycznego 1 Gbit/s w atrakcyjnej cenie i bez lojalki. Z kolei wspomniane już przyspieszenie obowiązuje od 19 grudnia do 31 stycznia.

“Świąteczny speedincrease, czyli zwiększenie prędkości Internetu to kolejna niespodzianka przygotowana przez nas przy okazji premiery filmu Disneya „Ralph Demolka w Internecie”. Tym działaniem pokazujemy, że technologia FTTH daje ogromne możliwości i jako INEA chcemy, żeby nasi klienci mogli z nich bez przeszkód korzystać” – komentuje Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

Oczywiście speedincrease odbywa się bez żadnych dodatkowych zobowiązań oraz opłat.

Źródło: informacja prasowa

BS
Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.