Apple iPhone SE to model, który cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Wszystko dlatego, że to jakby nie patrzeć produkt firmy z logiem nadgryzionego jabłka. Z Apple łączy go wiele, ale na pewno nie cena. Model ten został wypuszczony na rynek w wersji mocno okrojonej. Wszystko po to, aby mogli sobie pozwolić sobie na niego ci, którzy, aby kupić smarftona, nie chcą sprzedać nerki (i jeszcze kilku innych narządów).

iPhone SE od początku można było nabyć w cenie wyższej niż flagowe modele. Według wielu recenzji, to jeden z najbardziej przystępnych telefonów od Apple. Zapewne dlatego budzi aż takie zainteresowanie. Co więcej, na pewno kusi on niską ceną. Patrząc na to, ile musimy wydać na modele flagowe, to wcale mnie nie dziwi, że znajdą się chętni na serię SE. W skrócie mogę napisać, że iPhone SE to taki iPhone 8 z nowym procesorem, kilkoma usprawnieniami. Tym bardziej, fani ucieszą się, że iPhone SE 2020 można kupić obecnie w bardzo niskiej cenie. Taniej na tę chwilę chyba już nie będzie.

Apple iPhone SE w wersji 64 GB można kupić za mniej niż 2000 zł.

Powiem szczerze, że informacja ta bardzo mnie zaciekawiła. Gdybym nie używał nałogowo flagowców od Apple, to już ogarnąłbym zamówienie. Zapytacie zapewne dlaczego? Bardzo lubię ekosystem Apple i polecam go ludziom. Oczywiście, trzeba się do niego przyzwyczaić, ale… jest to system bezpieczny i wygodny. Ciężko jest w nim coś zepsuć. Biorąc pod uwagę, że poniżej 2000 zł kupić telefon z Androidem i to zapewne od Chińczyków (a ci mają ostatnio niezłe problemy na rynku międzynarodowym), to zabawka od Apple w takich granicach cenowych robi wrażenie. Zwłaszcza że to nie jakiś dziadek, a model z tego roku.

Apple iPhone SE

W sklepie RTV EURO AGD kupicie Apple iPhone SE za dokładnie 1949 zł. 

To gadżet, który ma na pokładzie 4,7-calowy ekran Retina HD o rozdzielczości 1334 × 750 pikseli przy 326 pikselach na cal, aparat główny 12 Mpix z przysłoną ƒ/1,8 i aparat przedni 7 Mpix z przysłoną ƒ/2,2. Smartfon działa pod kontrolą układu A13 Bionic wspartego przez 3 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej i iOS 13. Najciekawsze jest to, że w tej cenie kupicie tylko model w kolorze czerwonym. Jeżeli komuś to nie przeszkadza albo chciał czerwonego iPhone’a, to nie ma na co czekać.

Aby skorzystać z promocji na Apple iPhone SE nalezy wpisać kod promocyjny.

Pozwoliliśmy go sobie podać: STREFAAPPLEHD. Smartfon możecie nabyć na stronie RTVEuroAGD. Bez kodu promocyjnego kosztuje 2 099 zł. W końcu, iPhone SE 2020 to w tej chwili jeden z najlepszych smartfonów za 2 tysiące złotych. Sytuacja jest co najmniej dziwna, ale i pożądana. Xiaomi i One Plus drożeją, a Apple korzysta z okazji. Wszystko dlatego, że Apple już jakiś czas temu zmieniło swoją politykę. Co prawda, nie widać tego po flagowcach, ale wyciągnęło rękę do ludzi wypuszczając nową linię. Uważam, że iPhone (nawet bez sterydów) to dla wielu osób będzie to zdecydowanie lepszy wybór niż Android za takie same pieniądze.

Apple iPhone SE
Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.