Tego się nikt jeszcze nie spodziewał. Do sieci, po udanej prezentacji gry na ostatnich wydarzeniach, przyszła kolej na wypuszczenie genialnych zwiastunów gry Mario + Rabbids: Kingdom Battle.

Seria gier Rabbids cieszyła się kiedyś wielką popularnością, a także zwariowanymi pomysłami twórców. Była to dosłownie piaskownica dla zespołu deweloperów, gdyż mogli umieścić genialne sceny akcji wraz z Kórlikami (To nie jest błąd) wprost oderwane od rzeczywistości. Po połączeniu sił zespołów Nintendo oraz Ubisoft, w tym roku dostaniemy coś równie zwariowanego. Będzie tym gra Mario + Rabbids: Kingdom Battle, łącząca dwa zwariowane, choć różne światy.

Jak prezentują się nowe trailery Mario + Rabbids: Kingdom Battle?

Wiele w życiu widziałem, ale to, co zobaczyłem na zwiastunach udostępnionych na kanale YouTube Ubisoft Polska całkowicie mnie przerosło. W końcu kto spodziewał się do nagrania filmów zatrudnią prawdziwe króliki?! Jak prezentują się filmy? Zobaczcie sami:

Muszę powiedzieć, że osadzenie zapowiedzi gry w filmach i ich scenach akcji było genialnym posunięciem ze strony twórców. Lecz do jednego trzeba się przyznać. Jeśli chodzi o współpracę z królikami, nam ludziom nie idzie to najlepiej. Co innego spotkamy w pewnością grze łącząc siły dwóch światów i ich bohaterów.

Czego możemy się spodziewać?

Świat gry Mario + Rabbids: Kingdom Battle pokaże nam, jak silna może być drużyna, jeśli połączy ona  siły Rabbids z Mario i innymi postaciami z jego uniwersum. Jak już wiadomo, podstawą rozgrywki w tym tytule będzie gra turowa. Wiadomo, nie będzie to z pewnością XCOM, oraz jego poziom trudności – bo nie przecież w tym rzecz, aby męczyć się z jedną rozgrywką w nieskończoność. Mimo tego, gra da użytkownikowi na duże pole do popisu jeśli chodzi o taktykę. Tak samo, przemierzając kolejne krainy, gracz będzie zdobywać doświadczenie a także nowe wyposażenie które z pewnością przyda się mu podczas kolejnych bitew. Premiera gry Mario + Rabbids: Kingdom Battle zapowiedziana jest na 29 sierpnia, tylko na konsole Nintendo Switch.

Źródło: Ubisoft Polska

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.