Będzie na co czekać. W przyszłym roku do naszych rąk może trafić najnowszy tytuł jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii Monster Hunter World.  Jakby nie patrzeć, jest to jeden z większych powrotów serii na konsole jak i pojawienie się tytułu na PC.

Wiadomo jednak jedno. Bez dobrego promowania produktu, nawet najlepsza seria na świecie miałaby problem z przebiciem się przez konkurencję. Dlatego też, ten kto śledzi najnowsze informacje od firmy Capcom, mógł zobaczyć udostępnione dzisiaj dwa nowe filmy.  Udostępnione filmy są nowymi zwiastunami najnowszego tytułu Monster Hunter World, które pozwalają rzucić okiem na rozgrywkę jaka będzie nas czekać w zapowiedzianej produkcji. Jak dla mnie, po obejrzeniu danych zwiastunów, jestem święcie przekonany, że zamówienie pre-order’a gry nie będzie złą decyzją, choć strasznie staram się to omijać. Mówiąc w skrócie… Jest hype!

Wszystko, co trzeba wiedzieć o rozgrywce w Monster Hunter World

Trailery gier zawsze wyglądają rewelacyjnie. W większości przypadków, niestety gorzej już jest z samym produktem. Na szczęście, Capcon stanął na wysokości zadania i wraz z wypuszczeniem zwiastunu, udostępnił także pełną ścieżkę, jaką możemy znaleźć podczas zwiedzania otwartego świata Monster Hunter World. Poniższy film, przedstawia w pełnym świetle to, czego możemy spodziewać się w grze. Zobaczymy w nim jak wygląda podejmowanie się zadań, podejmowanych akcji w trybie eksportacji świata, oraz samej walki z naszym celem misji. Muszę przyznać. że świat przedstawiony przez twórców Monster Hunter World naprawdę ma potencjał. Jest to też w końcu gra, która skupiła się na potrzebach graczy, a dzięki dodatkowej inicjatywie, sama rozwinęła parę wątków rozgrywki, ulepszając i urozmaicając rozgrywkę. Co do samej grafiki gry, jaką pokazuje najnowszy tytuł, jestem w stu procentach onieśmielony. Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się aż takiego skoku grafiki i dbałości o detale. Dlatego jestem naprawdę zachwycony pracą, jaką musiał włożyć Capcon w produkcję tego tytułu. Co do premiery,, choć dokładnej daty premiery gry nie ma, tytuł ukazać się ma na początku roku 2018.

Źródło: pssite.com

Przemek jest mózgiem operacyjnym SpeedTest.pl. Studiował na Politechnice Wrocławskiej elektronikę i telekomunikację. Zarządza projektami IT, relacjami z klientami oraz nadzoruje procesy rozwoju. Prywatnie zaangażowany w rodzinę, wsparcie różnych działalności charytatywnych i projekty ekstremalne.