Nie ukrywamy, że należymy do tych użytkowników, którzy nie mogą się doczekać premiery Netflixa w naszym kraju. Jesteśmy tego zdania, że “telewizja na życzenie” na dzień dzisiejszy w naszym kraju kuleje i to na obie nogi.  Pytanie jednak pozostawało jedno – kiedy Netflix zawita do Polski.

Już wiadomo, że nie będzie to na pewno kwestia tygodni. Jednakże już nie później niż za kilka miesięcy będziemy mogli cieszyć się z jego obecności w naszym kraju – nareszcie! Strona Netflixa informuje o tym już od jakiegoś czasu, ale prawda jest też taka, że większość z nas uważała, że to będzie tak, jak z polskiej Siri dla iPhone – plotki są, ale nic z nich nie wynika. Coś jednak ruszyło do przodu i to nie są już plotki sieciowe. Kilkanaście tygodni temu sam Netflix wprowadził też do swojej oferty pierwsze produkcje z polskimi napisami. Jest to duży krok milowy na tej drodze. Jak patrzymy po samej platformie, to okazuje się, że wiele większość nowych produkcji przez nich wypuszczonych będzie dostępna w polskiej wersji.

Możliwe, że niedługo Netflixem będą cieszyć się wszyscy, którzy chcą, a nie tylko nieliczni, którzy korzystają z usługi poprzez VPN lub inne tunele. Deadline na pojawienie się Netflixa w Polsce to koniec roku 2016, tak więc mają jeszcze 13 miesięcy.Poprzedni artykułCo z Siri po polsku?
Następny artykułSkargi na nowego iPada Pro