Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że potrzebuje szybszego Internetu. Naczęściej jest tak, że to cena usługi, a nie właściwe potrzeby, decyduje o tym, jakie wybieramy łącze internetowe. Jednak klienci sieci INEA dzięki kampanii “Dobrzy ludzie od Internetu” mogą przekonać się na własnej skórze, co to znaczy mieć szybsze łącze. Oczywiście owe przyspieszenie jest w pełni darmowe i nie ma wpływu na obowiązujące warunki podpisanych umów.

Średnie przyspieszenie łącza internetowego wynosi 15%. Po tej akcji ponad połowa klientów sieci INEA dysponuje łączem o przepustowości 100 Mbit/s lub szybszym. Natomiast średnia oferowana prędkość wynosi aż 140 Mbit/s. INEA jest jedną z największych sieci kablowych w Polsce, jednak 35% klientów korzysta ze światłowodowego Internetu FTTH. Z usług operatora korzysta 175 tysięcy Internautów, a z promocyjnego przyspieszenia skorzystało 95% z nich. Niestety, 5% klientów tego wielkopolskiego operatora nie mogło skorzystać z promocji z powodu ograniczeń technicznych.

INEA infografika

INEA zapowiada dalsze niespodzianki w ramach akcji “Dobrzy ludzie od Internetu”.

Kampania ta została ogłoszona tydzień temu i ma na celu poprawę jakości świadczonych usług. Michał Bartkowiak, Członek Zarządu INEA, tak wypowiada się na temat akcji:

„Dobrzy ludzie od internetu” to nie tylko hasło naszej nowej kampanii. Stoją za nim konkretne działania, które, mam nadzieję, przełożą się na jeszcze wyższą satysfakcję klientów z naszych usług i obsługi. Jednym z nich jest podziękowanie dla obecnych klientów za to, że wybrali INEA. Mamy nadzieję, że przyspieszenie będzie dla nich miłą niespodzianką, podobnie jak zapowiedź, że to nie koniec pozytywnych zmian. Cały czas pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które będą usprawniały korzystanie z naszych usług.

Aktualnie obowiązującą prędkość możecie sprawdzić za pośrednictwem portalu Moja INEA. Jeżeli chcecie przekonać się, jak naprawdę szybki jest Wasze łącze, to zapraszamy to skorzystania z naszej aplikacji mobilnej lub testera łącza dostępnego na stronie WWW.

Źródło: INEA

BS
Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.