Znacie to uczucie, kiedy kupujecie pakiet telewizji, płacicie za niego horrendalne pieniądze, a po przejrzeniu dziennej oferty dochodzicie do wniosku, że i tak nic w niej nie ma ciekawego. Trzeba kupić naprawdę mocno sprecyzowane pakiety, aby było, co oglądać. Nie wydamy jednak większej części naszych pieniędzy tylko po to, by od czasu do czasu obejrzeć jakieś film. Tym bardziej cieszą mnie wszelkiego rodzaju promocje u operatorów. To jak odłamek litości w telewizyjnym świecie.

Ostatnio taka promocja przydarzyła się niektórym klientom. Subskrybenci usługi HBO GO mają powody do radości. W ramach wyżej wymienionej usługi dostali dostęp do HBO2 oraz HBO3. Do tej pory było tak, że w ramach HBO GO subskrybenci mieli dostęp jedynie do głównego kanału.

To jednak nie wszystko. Mam dla Was jeszcze jeden news, który na pewno ucieszy także tych, którzy HBO Go nie posiadają. Musicie jednak posiadać kablówkę, aby rozkoszować się dodatkowych prezentem, powiedziałby, że iście świątecznym. Wszyscy pozostali użytkownicy kablówek i telewizji satelitarnych będą mogli w święta oglądać HBO3. Ma to oczywiście na celu większą promocję kanału, ale przynajmniej będzie gdzie uwiesić oczy w święta, zwłaszcza wielbiciele serialu “Gra o Tron“. W świąteczny weekend stacja ma zamiar wyemitować maraton tego serialu.