Już od dłuższego czasu zespół Blizzarda nie wypuszcza żadnej większej aktualizacji dla swojego tytułu Diablo 3. Jednak, aby odpokutować porzucenie serii, twórcy gry przygotowali całkiem spore, choć płatne DLC związane z legendarnymi Nekromantami, co z pewnością przypadnie do gustu fanom starego tytułu Diablo 2.

Ostatni dodatek, jakim był Reaper of Souls wprowadza całkiem sporo urozmaiceń do gry. W końcu razem z nim dostaliśmy nowy akt, klasę Krzyżowca, a także zwiększony do 70 poziom postaci. Mimo tylu zabiegów i próby wynagrodzenia oczekiwania na większe zmiany, gracze produkcji Diablo 3 i tak czuli spore rozczarowanie. W związku z tym, aby sprostać choć trochę większym oczekiwaniom, twórcy gry stworzyli całkiem spore DLC zawierające nową klasę Nekromantów, a także i parę innych dodatkowych przedmiotów. Całość z pewnością przypadnie do gustu fanom gry Diablo 2.

Premiera Diablo 3: Przebudzenie Nekromantów już niedługo

Premiera dodatku Diablo 3: Przebudzenie Nekromantów zaplanowane jest na 27 czerwca 2017. DLC stworzone przez zespół Blizzard będzie dostępny na wszystkich platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jak już wcześniej wspomniałem, dodatek wprowadzi do rozgrywki nową klasę postaci, jaką jest Nekromanta. Dla osób, które nie miały z nim do czynienia, jest on użytkownikiem ciemnej mocy, a dzięki niej jest w stanie przywołać armię nieumarłych. Jakby nie patrzeć, ten motyw świetnie spisze się w świecie Sanktuarium. Co więcej, oprócz wspomnianej wcześniej klasy „Nekromanty”, dodatek doda do gry dodatkowe rzeczy:

  • proporzec
  • zwierzak postaci
  • para ozdobnych skrzydeł
  • ramka portretu — Nekromanta
  • dwa dodatkowe miejsca na postacie
  • nowy sztandar, symbol i akcent inspirowany nekromantami
  • dwie dodatkowe zakładki skrytki (trzeba pamiętać, że konsolowi gracze nie otrzymają dodatkowej zakładki skrytki)

Cena najnowszego dodatku do Diablo 3 w cenie początkowej będzie wynosił 14,99€, co jest równowartością 65 zł. Dodatek dla PC będzie oferowany na platformie Battle.net w cenie standardowej. Dla konsol Xbox oraz Playstation dodatkowo będzie oferowany w pakiecie Diablo III: Eternal Collection, posiadającym Diablo 3, Diablo 3: Reaper of Souls i Przebudzenie Nekromantów. Cena tego zbioru będzie wynosić 39,99 EUR, czyli 169zł. Minimalna wymagana wersja, jaka obowiązuje dodatek, to Diablo 3 w wersji 2.6.0.

Źródło: Battle.netPoprzedni artykułDarmowy VPN od ProtonMail
Następny artykułPlaylisty Spotify w Messenger
Przemek jest mózgiem operacyjnym SpeedTest.pl. Studiował na Politechnice Wrocławskiej elektronikę i telekomunikację. Zarządza projektami IT, relacjami z klientami oraz nadzoruje procesy rozwoju. Prywatnie zaangażowany w rodzinę, wsparcie różnych działalności charytatywnych i projekty ekstremalne.