Przyznam się Wam bez bicia, że już nie chciałem więcej pisać o ostatnim hicie HMD Global, czyli nowej wersji Nokii 3310. Jednak jak przeczytałem tę informację, to nie mogłem jej zatrzymać dla siebie. Rosyjska firma Caviar znana jest z przygotowywania ekskluzywnych edycji telefonów dla nowobogackich obywateli Federacji Rosyjskiej, czyli tzw. Nowych Ruskich. Tym razem firma Caviar przygotowała specjalną tytanową obudowę wraz ze złotą podobizną Władimira Putina. Oczywiście takie na takie połączenie zasługuje tylko wyjątkowy telefon, którym jest bez wątpienia Nokia 3310.

Caviar Nokia 3310 Putin

Nie chcę tutaj nikogo przekonywać do nowego telefonu, bo moje zdanie o nowej wersji Nokii 3310 nie należy do najlepszych. Jednak muszę przyznać, że obudowa firmy Caviar ma swój styl i ładnie prezentuje się na tym telefonie. Tylko, gdyby nie te złote wstawki… Jednak jedno jest pewne. Nokia 3310 wciąż po tylu latach żyje w pamięci ludzi na całym świecie i jest kojarzona z wytrzymałością oraz długim czasem pracy baterii. Dlatego też bez wątpienia każdy zamożny obywatel Federacji Rosyjskiej będzie chciał sobie sprawić taki gadżet.

Caviar Nokia 3310 Supremo Putin kosztuje 99 tysięcy Rubli, czyli około 7 000 zł.

Drogo, ale zapewne to uczucie, kiedy ukochany przywódca patrzy na Ciebie podczas robienia zdjęcia, jest bezcenne. Jakby nie patrzeć, całość jest wykonane z porządnych materiałów, czyli oczek tytanu oraz złotych wstawek w postaci:

  • przycisku home z ręcznie grawerowanym herbem Rosji,
  • logo firmy Caviar,
  • tabliczka z ręcznie grawerowanymi słowami hymnu,
  • portret Władimira Putina – podwójnie złocony.

Oczywiście w środku znajduje się znana nam Nokia 3310, przygotowana przez HMD Global. Modyfikacje wprowadzone przez firmę Caviar mają jedynie charakter estetyczny. Na koniec wypada dodać, że zamówiony telefon pakowany jest w szykownym czerwonym pudełku. Można się śmiać, ale nawet Apple dostarcza swoje smartfony w zwykłych kartonowych opakowaniach. Caviar przynajmniej dba o to, żeby każdy najmniejszy szczegół świadczył o wyjątkowości sprzedawanego produktu.

Nokia 3310 Putin

Źródło: CaviarThe Register

[vlikebox]

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.