Święto graczy należy świętować jak najlepiej. Dlatego też T-Mobile Warsaw Games Week, jak i LifeTube Video Fest w tym roku postanowiło połączyć swoje siły. Wydarzenie, które wspólnie organizują, odbędzie się w dniach 13-15 października w warszawskim centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Warto nadmienić, że wspólna impreza oznacza także to, że wraz z jedną wejściówką, będziemy mogli odwiedzić aż dwa osobne wydarzenia. Co jednak zobaczymy na targach gier? Trzecia edycja Warsaw Games Week umożliwia nam zobaczenie i przetestowanie najnowszych, a także dopiero nadchodzących produkcji, przetestowanie nowych gadżetów i akcesoriów. To także świetna okazja, by kupić sobie parę prezentów w motywie gier komputerowych. W końcu taka okazja nie zdarza się zbyt często.

Na Warsaw Games Week czekają nas mecze e-sport!

Co więcej, dzięki uprzejmości twórców tego wydarzenia, wszyscy odwiedzający będą mogli śledzić gry turniejowe prowadzone na konsolach, a także profesjonalnych sprzętach komputerowych. Dla tych ciekawszych, którzy chcą wiedzieć więcej, przygotowano listę rozgrywek, które będziemy mogli śledzić. Na podanej liście będziemy mogli zobaczyć między innymi wpis o finałach nowej edycji PlayStation League, finały drugiego sezonu Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege przygotowanej przez Ubisoft i ESL, a także Otwarte Mistrzostwa Polski w Tekken 7. Wszystkie te pozycje powinny dostarczyć nie lada rozrywki dla graczy. W końcu każda z tych pozycji na liście będzie wymagała mocno zaplanowanej taktyki.

Gdzie i kiedy rozpocznie się tegoroczny Warsaw Games Week

Tegoroczne targi gier odbędą się w dniach 13-15 października w warszawskim centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. W tym roku organizatorzy spodziewają się większych tłumów, choć i tak poprzedni rok był całkiem owocny. Ubiegły rok Warsaw Games Week może się pochwalić dobrymi statystykami. W tamtym roku odwiedziło go ponad 24 000 osób. Aby poradzić sobie z taką ilością osób, na odwiedzających będą czekać aż 750 stanowisk od ponad 40 wystawców. Oczywiście, zgodnie z oczekiwaniami, na najmłodszych czekać ma największa do tej pory Strefa Junior.

Źródło: Warsaw Games Week

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.