Jest to niesamowite, ile na temat smartfonów można dowiedzieć się z plotek. Bardzo często w sieci można znaleźć zdjęcia renderingu, a nawet całkowitą specyfikację telefonu. 

I to wszystko przed jego oficjalną premierą. Niestety, w sieci można znaleźć informacje na temat takich fake’ów, jak iPhone 7 w Chinach, który oczywiście jest jakąś fałszywą podróbką. Jednak tym razem mamy coś, co jest prawdziwe i z potwierdzone źródła. Możecie zobaczyć prototyp nowego Samsunga Galaxy Note 7.

Film, na którym widać nowy model Samsunga został opublikowany jakiś czas temu.

Przedstawia on prototyp Samsunga Galaxy Note 7, ponieważ posiada płaski ekran, który nie jest wygięty po obu stronach. Jak wiadomo, produkcyjny model Samsunga Galaxy Note 7 ma zaokrąglone krawędzie. Film odsłania jednak specyfikację telefonu. Prototyp ma 5,66 cala i stoi na chipsecie Exynos 8890. Ukłąd graficzny to nic innego jak Mali-T880 GPU wspomagane przez 4 GB RAM. Główny aparat ma 12,2 MPix, a przedni 5 MPix. Te same modele kamer wykorzystane są w Samsung galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Prototyp osiągnął 135 885 punktów w benchmarku AnTuTu. Oficjalnie informacje na temat tego smartfona ukarzą się już niedługo.

Przemek jest mózgiem operacyjnym SpeedTest.pl. Studiował na Politechnice Wrocławskiej elektronikę i telekomunikację. Zarządza projektami IT, relacjami z klientami oraz nadzoruje procesy rozwoju. Prywatnie zaangażowany w rodzinę, wsparcie różnych działalności charytatywnych i projekty ekstremalne.