Diablo to chyba najbardziej kultowa gra wszechczasów i najlepsza gra RPG, jaka do tej pory wyszłam. Tak przynajmniej uważam.

Gram w nią od samego początku i chyba nigdy mi się nie znudzi. Zawsze wracam do niej, co jakiś czas, kiedy tylko ma wolną chwilę. Tym bardziej oczekuje wszelkiego rodzaju nowości, promocji, rabatów. Oczywiście, sam posiadam wszystkie możliwe części, jakie wyszły i dodatki, ale zdaje sobie sprawę, że jeszcze nie każdy zobaczył piękno Tristram.

Blizzard znów ma dla swoich fanów małą niespodziankę.

Dla tych, którzy jeszcze nie zakupili trzeciej odsłony z kultowej stajni Blizzarda, firma ma we wrześniu fantastyczną promocję. Do końca tego miesiąca Diablo III i dodatki można zakupić na ich stronie aż 50% taniej. Myślę, że lepszej okazji już nie będzie, zwłaszcza że promocja nie dotyczy tylko podstawki. Sam wolę zdecydowanie edycje płytowe, bo jestem starym mamutem z zeszłego stulecia, ale myślę, że wersja elektroniczna na przecenie zadowoli nie jednego gracza.

Zastanawia mnie, czy ucieszy to graczy.

Mam powody, aby twierdzić, że ten, kto miał kupić Diablo III, już dawno to zrobił, chociaż, jak wszędzie, pewnie i tu znajdą się niedobitki. Myślę, że gracze bardziej ucieszyliby się z nowego dodatku, albo kolejnej odsłony, ale na to pewnie sobie jeszcze poczekamy. W tym momencie Blizzard wchodzi na wyższy poziom wtajemniczenia i we współpracy z Netflix biorą się za serial na podstawie gry Diablo, który osadzony będzie w uniwersum rodem z pierwszej części tego tytułu. Jestem niesamowicie ciekaw, jak to wyjdzie, chociaż pograłbym w coś nowego spod ręki tych gamingowych geniuszy.

diablo, diablo III, blizzard
diablo, diablo III, blizzard

Tak więc, ceny Diablo prezentują się w następujący sposób:

  • Diablo III: 9,99 Euro
  • Diablo III – Reaper of Soul: 9,99 Euro (standard), 29,99 Euro (deluxe)
  • Diablo III – Przebudzenie Nekromatów: 9,99 Euro
  • Diablo III – Battle Chest (Diablo III + Diablo III – Reaper of Soul): 19,98 Euro

Diablo możecie zamówić pod następującym linkiem: Battle.net Sklep. Promocja potrwa do końca września 2018.

Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.