Jak co roku większość z nas będzie miała nie mały problem. Niestety idą święta i trzeba kupić prezenty. Większość osób już biega po sklepach i robi chomicze zapasy na gwiazdkę, aby okazje nie uciekły im spod nosa. Co jednak, gdy w rodzinie mamy fana techniki i para ciepłych skarpet nie wystarczy. Mamy dla Was listę przykładowych prezentów, dla fanów technologii.

Przenośny akumulator Hama PowerBank 6000mAh

Masz problem z ładowaniem swojego telefonu? A może twoja bateria nie wytrzymuje długo? To jest produkt dla Ciebie! PowerBank jest to przenośna ładowarka z akumulatorem litowo-polimerowym o pojemności 6000 mAh. Jest ona kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami zasilanymi portem microUSB. Wyposażona w 5-stopniowy wskaźnik LED poziomu naładowania akumulatora. Dzięki niej już nigdy nie powiesz, że rozładował ci się telefon na mieście.

hama

Cena: 199 zł | Strona Hama

Nietuzinkowy odtwarzacz muzyczny Sony NWZ-W273 4 GB

Jest to odtwarzacz z zintegrowanymi słuchawkami. Idealnie nadaje się dla osób lubujących się w bieganiu, areobiku, czy jeździe na rowerze. Jest to niewielki sprzęt, więc idealnie pracuje z osobą żyjącą w ruchu. Odtwarzacz wyposażony jest w dodatkowy akumulator, który jest wbudowany. Dzięki temu odtwarzacz posiada funkcję szybkiego ładowania, a energii starczy mu aż na osiem godzin ciągłego słuchania muzyki.

sony-nwz-w273-4gb-blue

Cena: 349 zł | Strona produktu

Ultralekki dysk przenośny WD My Passport Ultra 2.5″ 1TB

Bardzo zgrabny, ładny i dostępny w wielu wersjach kolorystycznych dysk przenośny. Wyposażony jest w program wyposażony w program WD SmartWare. Dzięki niemu możemy robić kopie zapasowe w chmurze do Dropboxa. Posiada też USB 3.0. Jest wyposażony także w szyfrowanie i ochronę hasłem. Ten dysk jest idealnym dodatkiem do UltraBooka, zwłaszcza takiego z dyskiem SSD o niewielkiej pojemności.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cena: 339 zł | Strona firmowa

 

Czytnik e-book Kindle Paperwhite

Ten gadżet polecamy kupić wszystkim miłośnikom książek i e-booków, zwłaszcza takim, którzy czytają dużo, a nie mają jak nosić tuzina książek ze sobą. Będzie dobry także dla studenta, który musi pochłonąć dużą ilość materiałów na egzamin. Pamiętajmy o tym, że  warto wybrać sprawdzone konstrukcje wyposażone w dobrej jakości ekran. W przypadku czytników e-book można bardzo szybko trafić na bubel.

kindle

Cena: 549 zł | Strona produktu

Ramki cyfrowe na zdjęcia

Firm jest wiele, w zależności od tego, na co macie ochotę. Jest to naprawdę bardzo ładny prezent, dla osoby, która lubi trzymać wspomnienia na półce w formie zdjęć i ma ich za dużo. Urządzenia te posiadają wejście na kartę SD tudzież SDHC i są dzięki temu w stanie pomieścić tyle zdjęć, ile karta daje miejsca.

ramka-cyfrowa-sony-wa700-660

Cena: 50-500 zł