Telefony Samsung rozchodzą się ja świeże bułeczki mimo ostatnich problemów, jakie ciągnie za sobą brak aktualizacji Androida u niektórych producentów. Tak się złożyło, że pojawiły się już pierwsze wklejki Samsunga Galaxy S7, więc trudno, aby małego wpisu zabrakło o tym u nas.

Samsung niedawno pokazał Note 5 i Galaxy S6 Edge+. Myśleliśmy, że na razie to koniec niespodzianek dla fanów marki, a tu okazało się, że producent postanowił trochę połechtać swoich klientów. W zagranicznej sieci pojawiają się już informacje odnośnie wyglądu nowego modelu Galaxy S7. Ploteczki głoszą, że S7 może pojawić się na rynku już w lutym przyszłego roku, to bardzo wcześniej. S7 będzie prawdopodobnie posiadała nowy quad-core Qualcomm Snapgragon 820 procesor, dwa modele: jeden Qualcomm quad-core Snapdragon 820 a, drugi OCTA-core Exynos.

Samsung-Galaxy-S7

Model ten może mieć też dwa różne rozmiary ekranów i dual-kamery. Jeden prototyp Galaxy S7 będzie posiadał 4GB pamięci RAM, podczas gdy drugi 3 GB, co sugeruje, że Samsung będzie wydobyć co najmniej dwa modele, podobne do Galaxy S6 Edge i S6. Nie wiemy jednak, czy Samsung będzie trzymać się z czterech modeli z linii Galaxy S. tego jeszcze nie napisali. Dwa nowe warianty S7 oznaczone będą numerami SM-G930 i SM-G935. Jeden będzie na płaskim ekranie, a drugi będzie miał ekran zakrzywiony. Urządzenia te będą także wyposażone w pamięć, że UFS 2.0, a w zakresie obrazowania testowane są aparaty z 20-megapikselowym aparatem ISOCELL.

samsung-s10-mobilesamsung-galaxy-s8-sirjfli3

S7 rozwijana jest pod kryptonimem Project:Lucky! Zobaczymy, czy ten kryptonim rzeczywiście odciągnie od Samsunga czarne chmury i zapewni wielki sukces.

samsung-galaxy-s7-images