Internet mobilny nadaje się nie tylko do domu, ale również do biura. Dlatego też nowa oferta Play BIZNES BOX Pro skierowana jest do małych i średnich firm. Nowe kompleksowe rozwiązanie oferuje zarówno router, karty SIM do telefonów, jak i usługę Wirtualna Centralka. Usługę wyróżniają duże paczki danych: 300 GB dla routera i po 40 GB na każdą kartę SIM.

Dziś internet mobilny jest dość ciekawą alternatywą dla internetu stacjonarnego. Rozwiązanie to ma swoje wady, tj. klienci muszą liczyć się ze zmieniającymi parametrami łącza. Jednak wiele osób (w tym przedsiębiorców) ceni sobie uniwersalność ofert mobilnych. Ich najważniejszą zaletą jest brak przywiązania łącza do konkretnego adresu. Nie trzeba również czekać na jego instalację. Odpadają również problemy związane z potencjalną przeprowadzką. Nowa oferta Playa skierowana jest właśnie do przedsiębiorców, którzy cenią wygodę. Jej największy wariant (BIZNES BOX Pro) składa się z:

  • paczki danych 300 GB na biurowym routerze,
  • paczek po 40 GB na każdej karcie SIM (może być ich aż 29),
  • usługi Wirtualna Centralka,
  • nielimitowanych połączeń głosowych i SMS-ów w Polsce i roamingu UE,
  • 250 minut na połączenia międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej.
Play BIZNES BOX Pro

Play ma również tańsze wersje oferty BIZNES BOX

BIZNES BOX Pro z jedną kartą SIM kosztuje 70 zł miesięcznie. Przy dwóch kartach abonament wzrasta do 100 zł, a przy trzech do 130 zł. Dołożenie dodatkowych 5 kart SIM kosztuje 25 zł każda. Od 9 karty każda kolejna kosztuje już 20 zł miesięcznie.

Jako alternatywę operator oferuje również usługę BIZNES BOX. Niższa cena abonamentu wynika z mniejszych paczek danych: 150 GB na routerze i po 30 GB na kartach SIM. Kolejne karty SIM również są tańsze: po 20 zł za kolejne 5 kart i po 15 zł od 9 karty. Oferta nie obejmuje również darmowych minut na połączenia międzynarodowe.

Play BIZNES BOX

Trzecia, a zarazem najtańsza oferta, to BIZNES START. Przy czym obejmuje ona jedynie karty SIM do telefonów z paczkami danych po 17 GB każda.

Play BIZNES start

Dodatkowo Play kusi przedsiębiorców 500 zł rabatu na Samsunga Galaxy Note 10+.

Play Galaxy Note 10+

Źródło: Play

BS
Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.