Orange Polska pracuje nad ofertą skierowaną do wszystkich uczniów, ich rodziców, studentów, doktorantów i nauczycieli. Promocja polega na obniżeniu opłaty za usługę Orange Flex do 1 zł miesięcznie. Oznacza to, że osoby, które zdecydują się na największy pakiet, dostaną łącznie 200 GB transferu danych za 2 zł.

Już od kilku dni mówi się o tym, że operatorzy powinni wesprzeć uczniów, którzy muszą uczyć się teraz z domu. Oferowane wcześniej darmowe paczki 10 GB są tak naprawdę kroplą w morzu potrzeb. Dlatego Orange pracuje już nad ofertą, która powinna pomóc wszystkim tym, którzy mają teraz problem z dostępem do sieci, a potrzebują go do nauki. Chodzi tutaj nie tylko o uczniów i studentów, ale również rodziców, doktorantów i nauczycieli.

“Rozumiemy, że w tym trudnym czasie dostęp do internetu jest niezbędny, szczególnie w przypadku uczniów, studentów i nauczycieli, którzy rozpoczęli w pełni zdalną naukę. Dlatego przez dwa miesiące będą mogli korzystać z nawet 200 GB internetu za symboliczną złotówkę miesięcznie. W ten sposób chcemy wesprzeć równy dostęp do edukacji i wysiłki państwa związane z organizacją życia publicznego w czasie zagrożenia koronawirusem” – mówi Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

200 GB w Orange Flex: jak je dostać?

Operator nie opublikował jeszcze warunków oferty. Jednak jest ona tak naprawdę rozszerzeniem obowiązującej od 23 marca promocji skierowanej do nowych klientów Orange Flex. Polega ona na obniżeniu opłaty za pierwszy miesiąc usługi do 1 zł. Promocja dotyczy wszystkich planów taryfowych dostępnych w aplikacji. Najbogatszy z nich zawiera pakiet 100 GB transferu danych.

Aktualnie operator pracuje nad szczegółami związanymi z bezpiecznym i pewnym weryfikowaniem osób uprawnionych do skorzystania z analogicznej oferty na drugi miesiąc. Dodatkowo Orange pracuje nad podobnym rozwiązaniem dla obecnych klientów.

Źródło: Orange

Przemek jest mózgiem operacyjnym SpeedTest.pl. Studiował na Politechnice Wrocławskiej elektronikę i telekomunikację. Zarządza projektami IT, relacjami z klientami oraz nadzoruje procesy rozwoju. Prywatnie zaangażowany w rodzinę, wsparcie różnych działalności charytatywnych i projekty ekstremalne.