Bryce 7 Personal Learning Edition

Kategoria: Grafika
Typ licencji: Freeware do użytku domowego

Bryce to potężne narzędzie do modelowania 3D, a przede wszystkim tworzenia fantastycznych krajobrazów. Program pozwala również na rendering oraz przygotowanie animacji. Ogromną zaletą Bryce jest przystępny i łatwy do opanowania interfejs, który w miarę szybko pozwala tworzyć zapierające dech w piersiach widoki. Dzięki dostępnym bibliotekom nie musimy rozpoczynać pracy od zera. Wystarczy wczytać gotowe projekty i rozpocząć naukę.

Do stworzonych własnoręcznie krajobrazów możemy dodawać pojazdy, postacie, zwierzęta i wiele innych obiektów korzystając z dostępnych bibliotek. Na stronie producentów programu znajdziemy również filmy instruktażowe, które bezboleśnie wprowadzą w świat modelowania 3D i renderowania
.
Gdy dodać do tego pełną obsługę światła w tworzonych przez nas scenach, stworzenie niezwykłych widoków zachodzącego słońca lub księżyca w pełni leży na wyciągnięcie ręki. Brakuje roślinności? Tree Lab pozwoli obsadzić powstające plenery niemal dowolną roślinnością.
 
Aby w pełni cieszyć się bezpłatną edycją Bryce 7 Personal Learning Edition trzeba zarejestrować się podczas pierwszego uruchomienia oraz w przeznaczonym do tego polu wpisać serial code: BDZPLED-070-0000000-NBA-001-HBUVMLF.

Strona programu: http://www.daz3d.com/i/products/bryce/default?
Pobierz program: http://www.daz3d.com/i/products/bryce/download?