Twórcy gry The Elder Scrolls Online mają co świętować. W końcu w ich tytuł gra już 10 milionów graczy z całego świata. Aby to uczcić, zdecydowali się oni na udostępnienie gry za darmo na calutki tydzień.

Oczywiście jest to jedna z kilku akcji wykonanych przez deweloperów firmy Bethesda. Twórcy gry, oprócz udostępnienia gry dla tych, którzy jeszcze nie zakupili tytułu mają bonusy także dla stałych graczy. W końcu zdobycie tylu graczy jest dobrą okazją do świętowania. Dla graczy lubiących się w TES:O, czeka nowy, specjalny loch. Przechodząc go, będziemy mogli uczestniczyć w konkursie, który dodatkowo może pozwolić nam na zdobycie mnóstwa nagród w grze, jak i samym świecie rzeczywistym.

Darmowy tydzień The Elder Scrolls Online nie dla wszystkich

Zaczynając od środka tygodnia, bo od 6 grudnia, będziemy mogli dołączyć do gry i wypróbować się na polu walki. Oczywiście, nie wszyscy dostaną ten przywilej. Darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online będzie dostępny na PC oraz konsole PlayStation 4, gdzie dodatkowo będzie wymagana subskrypcja PS Plus. Niestety, tym razem cały event ominie posiadaczy konsol Xbox One… Dla tych, którzy jednak będą mogli wypróbować grę, będzie czekała na nich mała niespodzianka. Do wypróbowania dostaniemy pełną podstawkę gry, a wszystkie nasze poczynania zostaną zapisane i będą czekać na nasze powtórne przyjście. Na szczęście, i na to przygotowali się twórcy. Podczas darmowego tygodnia, a także i chwile po, będzie wisiała promocja na grę, przeceniona o 50%. Tak więc za niewielką kwotę, na Steam za 35,99 zł lub na PlayStation Store za 39,50 zł możemy kupić sobie na Mikołaja świetny prezent na długie godziny grania.

BS
Bernard to redaktor naczelny SpeedTest.pl. Jest analitykiem i pasjonatem gier. Studiował na Politechnice Wrocławskiej informatykę i zarządzanie. Lubi szybkie samochody, podróże do egzotycznych krajów oraz dobre książki z kategorii fantastyka.